4 pory roku

Wpis

wtorek, 03 stycznia 2017

Zima

Winter - To już nie te zimy co 20 czy 30 lat temu...

Witamy w 2017 roku! Zapraszamy do nowego początku!

Witamy w Ziemi Świętej!

Ukochany rodziny, w miarę postępów w tym Nowym Roku 2017 chcielibyśmy powitać wszystkich na nowy początek, nowy cykl czasu i bardzo szczególny czas dla naszej planety. Będzie to rok, kiedy energia "Święta Ziemi" staje się bardziej widoczna, a gdy ci, którzy budzą się i mieszka z Wyższej Świadomości będzie angażować ich kreatywności i ma zamiar uczcić świętą naturę życia i Świętą Ziemię opisu. 

W tym okresie czasu od Lwa portalu Gate w sierpniu, Ziemia dokonał Major "Time Line Shift", który spowodował ogromne fale i burzliwe zmiany w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dokonano tego w celu dostosowania Ziemi i ludzkości z drogi, która doprowadzi do odnowienia Ziemi i przywrócenia Świętych Ścieżek na planecie. 

Jak to może być? Można zapytać, jak rozejrzeć się i zobaczyć chaos i zmiany, które nie wydają się być w interesie większego dobra. Ale prosimy, aby wiedzieć, że jest to krok naprzód, który pozwoli wszystkie Diamond Heart Wojownicy tęczy i ziemskich wojowników, aby wstać i stanąć na najwyższym dobro Ziemi i ludzkości i wszystkich istot żyjących na Ziemi.

W tym cyklu nowy czas, który rozpoczyna się teraz, ta droga zabierze Cię do przodu, aby dziewiczy i ponownie zrodzona Ziemi. Ale tak się nie stanie, bez wysiłków manifestować i tworzyć. Teraz jest czas, że urodziłeś się w, teraz jest czas, kiedy trzeba połączyć się z duszy i ducha, i ze swoim głębokim pasji życia i ustawić swoje intencje i stworzyć swego rodzaju Ziemi, że pragnienie.

Prosimy, aby to zrobić w Sacred Way. Nie z przemocą i agresją, ale z siłą i mocą i chodzenie zawsze z Ducha. Pamiętaj, że w ostatnim cyklu Czas zostałeś wyszkolony do Warriors of the Heart. Teraz w tym cyklu czasu, który ma zostać utworzony, będzie Warriors i twórców z Diamond Heart. Będziesz nosić i przekazuje Podpis energia Diamentowej Gwiezdnym Ogniem i gdziekolwiek jesteś ta potężna energia będzie wykonywać swoją pracę transformacyjny. 

Ukochani, nie lekceważ potęgi transformacyjnej przebudzonego obecności i Diamond Fire. Jeśli są wyrównane z serca i duszy, a nosisz kody diamentowe w Light Body-energetycznego pola, to jesteś silnym energii do zmian i transformacji, po prostu pozwalając swoją energię podpis do "odcisk" na środowisko.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
krzychkizier
Czas publikacji:
wtorek, 03 stycznia 2017 09:23

Polecane wpisy

 • Idzie wiosna - 2016

  To widać,słychać i czuć..... ABBA - The Day Before You from krzychol on Vimeo .

 • Idzie zima...

  Tatry Jeszcze jesiennie,ale... Dolinę 5 Stawów - skuł już mróz... A w II-gi dzień Świąt podsypało śniegiem...

 • Moskwa przeżywa chwile wolności

  // ');// ]]> Bez Ciebie nie było lata... Aleksiej Navalnyj - merem Moskwy ! Zobacz więcej: https://www.facebook.com/teamnavalny

 • 2017

  Mroźna zima tak na serio to przyszła z końcem grudnia i trzyma przez cały styczedń...cdn...   zimowe rybołóstwo Zachód słońca nad jezio

 • Jesień - Zima

  Za chwilę się pojawi... Firma Pantone opublikowała po zakończeniu pokazów na New York Fashion Week zestawienie 10 najmodniejszych kolorów, które będą szczególni