4 pory roku

Wpisy

 • wtorek, 03 stycznia 2017
  • Zima

   Winter - To już nie te zimy co 20 czy 30 lat temu...

   Witamy w 2017 roku! Zapraszamy do nowego początku!

   Witamy w Ziemi Świętej!

   Ukochany rodziny, w miarę postępów w tym Nowym Roku 2017 chcielibyśmy powitać wszystkich na nowy początek, nowy cykl czasu i bardzo szczególny czas dla naszej planety. Będzie to rok, kiedy energia "Święta Ziemi" staje się bardziej widoczna, a gdy ci, którzy budzą się i mieszka z Wyższej Świadomości będzie angażować ich kreatywności i ma zamiar uczcić świętą naturę życia i Świętą Ziemię opisu. 

   W tym okresie czasu od Lwa portalu Gate w sierpniu, Ziemia dokonał Major "Time Line Shift", który spowodował ogromne fale i burzliwe zmiany w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dokonano tego w celu dostosowania Ziemi i ludzkości z drogi, która doprowadzi do odnowienia Ziemi i przywrócenia Świętych Ścieżek na planecie. 

   Jak to może być? Można zapytać, jak rozejrzeć się i zobaczyć chaos i zmiany, które nie wydają się być w interesie większego dobra. Ale prosimy, aby wiedzieć, że jest to krok naprzód, który pozwoli wszystkie Diamond Heart Wojownicy tęczy i ziemskich wojowników, aby wstać i stanąć na najwyższym dobro Ziemi i ludzkości i wszystkich istot żyjących na Ziemi.

   W tym cyklu nowy czas, który rozpoczyna się teraz, ta droga zabierze Cię do przodu, aby dziewiczy i ponownie zrodzona Ziemi. Ale tak się nie stanie, bez wysiłków manifestować i tworzyć. Teraz jest czas, że urodziłeś się w, teraz jest czas, kiedy trzeba połączyć się z duszy i ducha, i ze swoim głębokim pasji życia i ustawić swoje intencje i stworzyć swego rodzaju Ziemi, że pragnienie.

   Prosimy, aby to zrobić w Sacred Way. Nie z przemocą i agresją, ale z siłą i mocą i chodzenie zawsze z Ducha. Pamiętaj, że w ostatnim cyklu Czas zostałeś wyszkolony do Warriors of the Heart. Teraz w tym cyklu czasu, który ma zostać utworzony, będzie Warriors i twórców z Diamond Heart. Będziesz nosić i przekazuje Podpis energia Diamentowej Gwiezdnym Ogniem i gdziekolwiek jesteś ta potężna energia będzie wykonywać swoją pracę transformacyjny. 

   Ukochani, nie lekceważ potęgi transformacyjnej przebudzonego obecności i Diamond Fire. Jeśli są wyrównane z serca i duszy, a nosisz kody diamentowe w Light Body-energetycznego pola, to jesteś silnym energii do zmian i transformacji, po prostu pozwalając swoją energię podpis do "odcisk" na środowisko.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 stycznia 2017 09:23
 • wtorek, 10 maja 2016
 • wtorek, 15 marca 2016
 • poniedziałek, 29 grudnia 2014
 • niedziela, 22 czerwca 2014
 • środa, 16 kwietnia 2014
  • Znów idzie lato

   I w samolot do...

   5 zabójców cholesterolu z kuchni - jedz i obniżaj!

   Rowerowanie

   Już za parę chwil, za chwil parę.....weźmiesz plecak swój i ....właśnie, co dalej? Wakacje za pasem. Czas wypocząć od pracy i naładować swoje akumulatory...Lato, słońce, góry , morze, las...a tam ciągle nie ma nas. Nie ma? Czas to naprawić - weź urlop i ruszaj na wakacje.Nie będę pisała jak ważny dla każdego jest dobry wypoczynek, bo to oczywiste. By dobrze wypocząć najlepiej jest oderwać się trochę od otaczającej Cię rzeczywistości, zmienić środowisko - czyli po prostu gdzieś wyjechać. Fajnie po prostu zaplanuj swoje wakacje wyjedź gdzieś.Co zrobić, by Twoje wakacje były naprawdę SUPER? Najważniejsze to, by je dobrze zaplanować. Zastanów się jaka forma odpoczynku najbardziej Ci odpowiada. Czy wolisz wylegiwać się godzinami na nadmorskiej plaży i brązowieć na słońcu? Czy lubisz szum drzew i zapach leśnego igliwia? A może przepadasz za górskimi wędrówkami? Może uwielbiasz żeglować i tygodniami spędzać czas na jachcie? A może interesuje Cię zwiedzanie ciekawych miejsc? Właśnie wybór formy formy wypoczynku będzie miał decydujący wpływ na to czy uznasz tegoroczne wakacje za udane. Jeszcze jedna ważna sprawa z Kim spędzić wakacje, czy jechać samemu, wiadomo we dwójkę zawsze raźniej, zawsze jest z kim prozmawiać, pośmiać się czy wybrać gdzie bądź:) Możesz namówić koleżankę czy kumpla by pojechał z Tobą. Możesz namówić przyjaciółkę, czy przyjaciela.....będzie FAJNIE. Ale co zrobić, gdy nikt zbytnio się nie kwapi, by wybrać się z Tobą? Co zrobić, gdy Wasze urlopy wypadają w innym terminie? Wyjedź na wakacje sam, sama. Pracujesz cały rok. Na urlop czekasz z utęsknieniem. Nie spędzaj go w domu przed telewizorem! Nie remontuj w tym czasie mieszkania! Nie pozwól by ten czas przeminął! Znajdź sobie zajęcie, które pozwoli zapomnieć Ci o pracy i po po prostu wypocząć - wyjedź z domu. Przepraszam..., a gdzie jest moja gitara? No ale....ja przecież nie umiem grać na gitarze :). No to może wezmę chociaż swój plecak....i ruszam w drogę! Polenić się trochę...powdychać świeżego powietrza...uff wakacje !

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   środa, 16 kwietnia 2014 16:06
 • środa, 02 kwietnia 2014
 • czwartek, 22 sierpnia 2013
 • środa, 14 sierpnia 2013
 • sobota, 13 lipca 2013