4 pory roku

Podróże

 • wtorek, 03 stycznia 2017
  • Zima

   Winter - To już nie te zimy co 20 czy 30 lat temu...

   Witamy w 2017 roku! Zapraszamy do nowego początku!

   Witamy w Ziemi Świętej!

   Ukochany rodziny, w miarę postępów w tym Nowym Roku 2017 chcielibyśmy powitać wszystkich na nowy początek, nowy cykl czasu i bardzo szczególny czas dla naszej planety. Będzie to rok, kiedy energia "Święta Ziemi" staje się bardziej widoczna, a gdy ci, którzy budzą się i mieszka z Wyższej Świadomości będzie angażować ich kreatywności i ma zamiar uczcić świętą naturę życia i Świętą Ziemię opisu. 

   W tym okresie czasu od Lwa portalu Gate w sierpniu, Ziemia dokonał Major "Time Line Shift", który spowodował ogromne fale i burzliwe zmiany w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Dokonano tego w celu dostosowania Ziemi i ludzkości z drogi, która doprowadzi do odnowienia Ziemi i przywrócenia Świętych Ścieżek na planecie. 

   Jak to może być? Można zapytać, jak rozejrzeć się i zobaczyć chaos i zmiany, które nie wydają się być w interesie większego dobra. Ale prosimy, aby wiedzieć, że jest to krok naprzód, który pozwoli wszystkie Diamond Heart Wojownicy tęczy i ziemskich wojowników, aby wstać i stanąć na najwyższym dobro Ziemi i ludzkości i wszystkich istot żyjących na Ziemi.

   W tym cyklu nowy czas, który rozpoczyna się teraz, ta droga zabierze Cię do przodu, aby dziewiczy i ponownie zrodzona Ziemi. Ale tak się nie stanie, bez wysiłków manifestować i tworzyć. Teraz jest czas, że urodziłeś się w, teraz jest czas, kiedy trzeba połączyć się z duszy i ducha, i ze swoim głębokim pasji życia i ustawić swoje intencje i stworzyć swego rodzaju Ziemi, że pragnienie.

   Prosimy, aby to zrobić w Sacred Way. Nie z przemocą i agresją, ale z siłą i mocą i chodzenie zawsze z Ducha. Pamiętaj, że w ostatnim cyklu Czas zostałeś wyszkolony do Warriors of the Heart. Teraz w tym cyklu czasu, który ma zostać utworzony, będzie Warriors i twórców z Diamond Heart. Będziesz nosić i przekazuje Podpis energia Diamentowej Gwiezdnym Ogniem i gdziekolwiek jesteś ta potężna energia będzie wykonywać swoją pracę transformacyjny. 

   Ukochani, nie lekceważ potęgi transformacyjnej przebudzonego obecności i Diamond Fire. Jeśli są wyrównane z serca i duszy, a nosisz kody diamentowe w Light Body-energetycznego pola, to jesteś silnym energii do zmian i transformacji, po prostu pozwalając swoją energię podpis do "odcisk" na środowisko.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 stycznia 2017 09:23
 • wtorek, 10 maja 2016
 • wtorek, 15 marca 2016
 • czwartek, 22 sierpnia 2013
 • środa, 14 sierpnia 2013
 • sobota, 13 lipca 2013
 • środa, 10 lipca 2013
 • piątek, 21 czerwca 2013
  • Pierwszy dzień lata

   Dziś o godzinie 7.04 rozpoczyna się astronomiczne lato. Jeśli chodzi o lato kalendarzowe, to rozpocznie się ono również 21 czerwca 2014, dokładnie o godzinie 11:28. Wtedy Słońce wejdzie w znak Raka, a na ekliptyce jego długość wyniesie 90 stopni. 21 czerwca będzie najdłuższym dniem w roku. W Jastrzębiej Górze (najdalej na północ wysuniętym krańcu Polski) potrwa 17 godzin 20 minut.Lato w Polsce będzie dziś gorące. Na obszarze całego kraju wystąpią temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   piątek, 21 czerwca 2013 04:34
 • środa, 01 sierpnia 2012
 • niedziela, 29 lipca 2012
  • Lato na Helu

   Chałupy welcome to: W najwęższym miejscu 38-kilometrowego Półwyspu Helskiego, pomiędzy Kuźnicą a Chałupami (bliżej Chałup), ląd liczy sobie niecałe 100 m szerokości. Bywało już tak, że pod wpływem naporu wiatru oraz w czasie sztormu morze przedzierało się przez ten skrawek lądu i część półwyspu stawała się prawdziwą wyspą. Niebezpieczeństwo bierze się również stąd, iż półwysep powstał wskutek przemieszczania się piasku wzdłuż brzegu - ze wschodu na zachód. A bardzo użyteczny port we Władysławowie przeszkadza prądom morskim w tej działalności, powodując ubytki w plażach. Po ogromnych pracach zabezpieczających możemy spokojnie podziwiać ten unikalny twór przyrody. Jeśli mamy więcej czasu możemy wybrać się na odległą od Kuźnic o 2,5 km Górę Libek. Nazwa tej kilkunastometrowej wydmy pochodzi sprzed 100 lat - zatonął wówczas w pobliżu niemiecki statek Lubeck. To najwęższe miejsce półwyspu helskiego wyraźnie jest widoczne w satelitarnej wersji mapy.

   Lato na Helu

   zobacz,look - http://letnio.blogspot.com/2012/06/powysep-helski.html

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   krzychkizier
   Czas publikacji:
   niedziela, 29 lipca 2012 11:30